Axitech.pl – u nas znajdziesz panele szklane!

Panele szklane to niezwykle nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie stworzone z myślą o pomieszczeniach narażonych na stały kontakt z wilgocią oraz o powierzchniach podatnych na zabrudzenia. Doskonałe do kuchni czy łazienki, gdzie nie tylko chronią ściany przed zniszczeniem, ale także stanowią ładny element wykańczający. Sklep internetowy Axitech.pl oferuje szeroki wybór szklanych paneli do mieszkań – zarówno w wersji gładkiej, jak i fotograficznej, także spersonalizowanej.

Gdzie stosować panele szklane?

Szklane panele to wykończenie, które cechuje wysoka odporność na zabrudzenia oraz wyjątkowa estetyka. Z tego powodu idealnie nadają się one do stosowania w kuchniach oraz łazienkach – pomieszczeniach, które często ulegają zniszczeniu, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem wody oraz pary wodnej. W kuchni szkło dodatkowo ochroni powierzchnię ściany także przed tłuszczem oraz innego rodzaju zabrudzeniami powstającymi podczas przygotowywania żywności. Umieszczona na ścianie szklana szyba zapobiegnie wnikaniu cieczy w ścianę oraz będzie łatwa w czyszczeniu – żeby przywrócić jej pierwotny wygląd, wystarczy przetrzeć ją ścierką spryskaną płynem do okien. Dodatkowym atutem paneli szklanych jest ich estetyka, dzięki której chronią one ściany, jednocześnie pełniąc rolę dekoracyjną i wzmacniając atuty estetyczne pomieszczenia.

Panele szklane firmy Axitech.pl

Wychodząc ku potrzebom najbardziej wymagających klientów, Axitech.pl oferuje szklane panele, które są nie tylko ładnie wykończone i wytrzymałe, ale też doskonale się prezentują. Mocną stroną firmy jest bogata oferta, wśród której znalazły się zarówno szyby gładkie, jednokolorowe, jak i niezwykle modne i efektowne zdjęcia na szkle. Firma proponuje panele o różnym wykończeniu. Wśród dostępnych motywów zdjęciowych znalazły się kosmos, natura, światowe metropolie, a także wzory abstrakcyjne. Szeroki wybór pozwala w pełni spersonalizować dekorację, jaką dla mieszkania mogą stać się szklane panele w kuchni czy w łazience. Dodatkowo firma oferuje także możliwość przygotowania paneli na podstawie innego, wybranego przez klienta zdjęcia – to idealna propozycja dla tych, którzy marzą, by ich mieszkanie było oryginalne i unikatowe. Produkowane przez Axitech.pl panele szklane cechuje wysoka wytrzymałość, ale też doskonała estetyka: zdjęcia są wyraźne, mają soczyste kolory, świetnie wkomponowują się w przestrzeń mieszkalną.

Zobacz też: Zdjęcia na szkle | Axitech.pl | http://axitech.pl/panele-szklane.html

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)