Bez precli nie da się

Wiele osób mogłoby stwierdzić, że precle tylko zaśmiecają sieć internetową, ale one tak naprawdę są bardzo pożyteczne i przydatne wielu osobom. Precle jest to marketing, polegający na reklamowaniu stron internetowych. Reklamowanie to odbywa się poprzez linki w treści precla. Precle, bowiem zwane inaczej – presell page, są to artykuły z linkami. Linki są tak sprytnie wkomponowane w treść precla, że są prawie niezauważalne, gdyż wyglądają jak normalne słowa.
Precle SA artykułami o niewielkiej zazwyczaj wartości merytorycznej, jednakże nie oznacza to, że są one całkowicie nieużyteczne. Precle są bardzo potrzebne podczas pozycjonowania. Pozycjonowanie bowiem wykorzystuje linki zawarte w preclach, żeby ułatwić sobie zadanie.
Precle są też pożyteczne dla młodych ludzi i właścicieli stron www. Właściciele nie musza za precle płacić tyle, co musieliby zapłacić za reklamę swojej stronie na innej, popularniejszej. Natomiast młodzi ludzie mogą sobie na preclach dorobić do kieszonkowego, ponieważ może ej pisać każdy.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)