Doradztwo finansowe Open Finance

Obecnie w Polsce mamy zatrzęsienie różnych firm doradztwa finansowego. W większych miastach, prawie na każdym kroku można znaleźć biura takich przedsiębiorstw jak, na przykład, „Open Finance”. Należy on do, tak zwanych, sieciówek, co oznacza, iż posiada bardzo rozbudowany marketing, a co za tym idzie, jego biura i reklamy spotkać można niemal wszędzie. Mimo tego jednak, wybór banków i produktów w nich nie jest największy, przez co, może nieraz stracić niemałe sumy pieniędzy.

„Open Finance” należy do grupy finansowej Getin Holding, powstała w 2004 roku. Oferuje klientom indywidualnym produkty wyselekcjonowane z kilkudziesięciu banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Spółka zatrudnia około 750 doradców i dysponuje siecią około stu oddziałów na terenie całego kraju.

„Open Finance” jest zatem firmą doradztwa finansowego, która pomaga indywidualnym klientom, znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tą tworzą ludzie, którzy zbudowali niegdyś w Polsce, kategorię doradztwa finansowego. Zapewniają, iż ich celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcą zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych.

Osobom, które inwestują w ich fundusze, pomagają określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe. Ponadto, służą pomocą we właściwym wyborze formy lokowania i inwestowania pieniędzy. Przygotowują także strategie inwestowania, aby w prosty sposób móc inwestować w fundusze inwestycyjne.

Osobom, które szukają kredytu, Open Finance pomagają natomiast, w wyborze najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego spośród ofert najlepszych banków, a także wyjaśnia zaistniałe różnice w poszczególnych ofertach. Pomaga również określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia. Wypełnia również razem z klientem wymagane dokumenty i finalizuje podpisanie umowy z bankiem. Służy pomocą przy zmianie dotychczasowego kredytu na nowy, zazwyczaj tańszy w innym banku, bądź przy połączeniu wszystkich kredytów w jeden tańszy.

Przykładem renomowanego i bardzo rzetelnego doradcy finansowego pełniącego usługi open finance może być Pani Monika Rytel – www.monikarytel.pl, pracująca w obszarze miasta Białystok. Doradcy finansowi Open Finance określani są jako doskonale przeszkoleni specjaliści w zakresie finansów osobistych, posiadają także doświadczenie wyniesione z najlepszych polskich instytucji doradztwa finansowego, banków oraz towarzystw funduszy inwestycyjnych.

Spółka oferuje bankowość internetową pod marką „Open Online”. Internetowy oddział zapewnia klientom firmy możliwość korzystania z produktów inwestycyjnych przez Internet. Za swoje usługi „Open Online” nie pobiera żadnych opłat.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)