Gdzie zorganizować imprezę okolicznościową?

Zastanawiając się nad zorganizowaniem imprezy integracyjnej dla pracowników i współpracowników, najpierw przychodzi nam do głowy wynajęcie sali konferencyjnej w znanym hotelu. Niejednokrotnie jednak może się to wiązać z poniesieniem znacznych kosztów, szczególnie jeśli nasza firma jest niewielka i nie potrzebna nam jest sala konferencyjna dla setki gości, a jedynie dla kilkunastu lub kilkudziesięciu osób.

Pewnym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług centrum konferencyjno-szkoleniowego z miejscami noclegowymi. Ośrodki tego typu często znajdują się na obrzeżach dużych miast, a przy tym oferują kompleksową organizację szczególnych wydarzeń w przystępnych cenach. Szkolenie połączone z imprezą integracyjną w pięknych okolicznościach przyrody z pewnością pozwoli pracownikom naprawdę wypocząć i miło spędzić wspólny czas.

Innym rodzajem wydarzenia, na którego organizację doskonale nadaje się centrum konferencyjno-szkoleniowe, są wesela. Podczas gdy mały dom weselny zwykle dysponuje tylko jedną salą nadającą się do tańczenia i ewentualnie restauracją, większy ośrodek może dodatkowo zapewnić noclegi, co z pewnością ucieszy wszystkich przybywających z daleka gości. Dodatkowo, zwykle dostajemy do wyboru kilka różnej wielkości sal i to od nas zależy, która z nich to sala weselna, w której spędzimy wyjątkowe popołudnie, wieczór i noc w dniu naszego ślubu.

7793627842_498ca8f60b_o
Dla wielu osób, ślub to jedna z najbardziej wzniosłych chwil w życiu, dlatego warto zadbać nie tylko o właściwe miejsce, ale też o jak najlepszą oprawę wydarzenia. Centra konferencyjno-szkoleniowe często dysponują sprzętem nagłaśniającym i multimedialnym, dzięki czemu nie tylko można zapewnić na swoim weselu odpowiednią oprawę muzyczną, ale też możliwość wyświetlania na dużym ekranie np. filmów z narzeczeńskich podróży, wzruszających wspólnych zdjęć czy muzycznych wizualizacji.

15643122450_08b1df33c7_z

Sala weselna powinna przede wszystkim być przystosowana do liczby zaproszonych gości, dobrze też, aby znajdował się w niej specjalnie wydzielony kącik dla dzieci, w którym będą mogły się spokojnie bawić, nie niepokojone przez roztańczone ciocie, wujków i starsze rodzeństwo. Poza tym każdy szczegół imprezy powinien podkreślać wyjątkowość tego specjalnego dnia – ważne jest, aby restauracja zapewniała doskonały catering, a także aby był dostępny sprzęt multimedialny (niekoniecznie rzutnik, ale na pewno przydadzą mikrofony), nagłośnienie oraz parking, który pomieści samochody wszystkich zaproszonych gości.

Oprócz opisanych wyżej wesel oraz imprez integracyjnych centra konferencyjne często zajmują się organizacją rozmaitych szkoleń, konferencji, narad, bankietów i innych imprez okolicznościowych, oferując w tym zakresie kompleksową obsługę, tak że nie musimy się martwić, że o czymś zapomnimy. Często dostępne są także sale komputerowe i przeznaczony dla gości bezpłatny Internet wi-fi, dzięki czemu można swobodnie korzystać z sieci, jeśli zajdzie taka potrzeba. W cenie noclegów dla gości, często dostępne jest również śniadanie w postaci szwedzkiego stołu.

źródło: http://www.czardasz.pl/konferencje

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)