Kostka brukowa, czyli ozdobna droga do sukcesu. Co musisz o…

Kostka brukowa jest wizytówką całej nieruchomości, dlatego prawidłowe jej ułożenie jest tak ważne. Nawierzchnia ta pełni funkcje ozdobne, a także użyteczne na co dzień. Musi być trwała, aby służyła na lata. Jakość materiałów i profesjonalne ułożenie to klucz do satysfakcji i zadowolenia inwestora. Warto zatem zainwestować w materiały, z których wykonana jest kostka. Należy także poszukać profesjonalnej firmy, która nam ją ułoży.

kostka brukowa

Profesjonalne brukarstwo…

Firmą godną polecenia jest MK-BRUK działająca na rynku krakowskim. Świadczy usługi brukarskie od kilkunastu lat. Posiadając bogate doświadczenie i wykwalifikowanych pracowników, nawet najtrudniejsze zlecenie wykona zgodnie z naszym życzeniem.
Wszelkie informacje związane z usługami brukarskimi znajdziemy na stronie internetowej www.mk-bruk.pl. Strona posiada bogatą galerię realizacji. Zadowolenie klientów zostało potwierdzone wystawionymi referencjami (do wglądu).

MK-BRUK wykonuje prace drogowo – brukarskie w Krakowie i okolicach. Wykonuje ułożenie kostki brukowej oraz zajmuje się transportem materiałów sypkich. Wśród robót brukarskich oferowanych przez MK-BRUK, wymienia się wykonywanie następujących nawierzchni:
1) podjazdów, chodników i ścieżek ogrodowych,
2) tarasów, placów, parkingów i schodów.

Zajmuje się ułożeniem kostki brukowej, kostki granitowej oraz płyt tarasowych. Podejmuje się restauracji starych nawierzchni brukowych. Ponadto, utwardzi grunt, wykona studzienki i odwodni nieruchomość.
Wykonuje roboty na zlecenie innych firm, a także pojedynczych inwestorów. Działa na rynku od piętnastu lat. Przez ten okres nabyła spore doświadczenie. Posiada stałą kadrę najlepszych specjalistów z Krakowa. MK-BRUK stawia na jakość materiałów i sprzętów, na których pracuje. Posiada urządzenia markowych producentów. Jeżeli chodzi o materiały to kruszywo przywozi z kamieniołomu w Zalasie oraz Niedźwiedziej Górze, natomiast kostka brukowa jest takich marek, jak: LIBET, BRUK-BET, POLBRUK. Jeśli inwestor planuje wykonanie kostki brukowej innej marki, nie ma to znaczenia, umiemy korzystać w każdego rodzaju materiału. Zlecenie zostanie wykonane zgodnie z życzeniem inwestora.

Na wykonaną inwestycję MK-BRUK udziela trzyletnią gwarancję. Obejmuje ona także wady ukryte materiałów. Inwestycje związane z brukarstwem mogą być różne. Ze względu na to oraz na indywidualne podejście do każdej pracy na stronie mk-bruk.pl nie znajdziemy stałego cennika. Należy umówić się na spotkanie (jest ono niezobowiązujące). Wycena następuje dopiero po omówieniu szczegółów inwestycji.

Zobacz więcej: http://mk-bruk.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)