Marketing internetowy i jego narzędzia

Marketing internetowy to specyficzny rodzaj marketingu stosowany w Internecie. Jest to również reklama, lecz stosuje się odmienne narzędzia, takie jak pozycjonowanie, dodawanie linków do katalogów stron www, oraz samo projektowanie i tworzenie stron internetowych. Pozycjonowanie stron internetowych polega na dodawaniu linków pozycjonowanej strony do odpowiednio związanych tematycznie katalogów stron www, dzięki czemu dana strona znajduje się na wyższej pozycji w wyszukiwarce google.

Natomiast projektowanie i tworzenie stron internetowych to z kolei narzędzia grafików komputerowych, którzy sprawiają iż dana strona jest dobrze zbudowana pod względem merytorycznym oraz graficznym. Oba te narzędzia są w marketingu internetowym równie ważne. Pozycjonowanie oraz dodawanie linków do katalogów stron www jest ważne, aby nasza strona była na najwyższej pozycji w wyszukiwarce, natomiast projektowanie i tworzenie stron internetowych ma ogromny wpływ na wygląd naszej strony oraz na ocenę jej przez innych użytkowników Internetu.

Kiedy zatem zdecydujemy się na marketing internetowy swojej strony internetowej, pamiętajmy aby zostały użyte wszystkie ważne narzędzia, takie jak pozycjonowanie, dodawanie do katalogów stron www oraz prawidłowe projektowanie strony internetowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)