Na samym szczycie – precle

Jeżeli ktoś chciałby, aby strona internetowa, której jest posiadaczem, była na szczecie „top listy Googli” powinien natychmiast o to zadbać. Najlepszym sposobem, na to by strona naprawdę znalazła się na szczycie listy stron wyświetlanych przez Google, lub przez inną wyszukiwarkę, jest pozycjonowanie strony.
Pozycjonowanie natomiast wykorzystuje preclowanie. Preclowanie jest to nic innego jak najzwyklejszy marketing, który ma na celu zareklamowanie danej strony. Presell page, potocznie zwane preclami, są to artykuły z linkami. Linki te są przeważnie linkami do stron osoby, która zleciła napisanie owych precli. Linki w treści precla wyglądają jak zwykłe słowa. Na pierwszy rzut oka niczym się od nich nie różnią.
Duża liczba linków w preclach bardzo ułatwia pozycjonowanie danej strony. Wręcz można powiedzieć, że owo pozycjonowanie zależy właśnie od ilości tych linków. Jednak każdy kto chce zafundować swojej stronie luksus jakim jest pozycjonowanie powinien przygotować się na spory wydatek, ponieważ darmowe pozycjonowanie nie istnieje.

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)