Ramki i ramy do obrazów i fotografii

Nielsen Polska sp. z o.o. to firma, która istnieje na polskim rynku już od 23 lat, ciesząc się powodzeniem i zaufaniem wśród klientów. Oferta firmy obejmuje modne i nowoczesne, najlepszej jakości wyroby ramiarskie, takie jak ramy i ramki różnego typu – ramy do obrazów i fotografii czy grafik, ramki drewniane i inne.

Firma wytwarza swoje produkty w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Najważniejszym parametrem spełnianym przez wyroby Nielsen, obok wartości jakościowej, są wysoko oceniane przez klientów względy estetyczne. Ramki i ramy do obrazów Nielsen są doskonałą oprawą prac artystycznych i pozwalają na realizację działań w obszarze ochrony i konserwacji prac oraz dzieł sztuki. Oryginalne produkty Nielsen Bainbridge Group Home™ łączą w sobie cechy własnego, niepowtarzalnego stylu i dokładnego wykonania, co zapewnia im popularność i wierność klientów.

Firma Nielsen to międzynarodowe sukcesy, poprzedzone długoletnią pracą i kreowaniem wizerunku marki. Współpraca firmy bazuje na relacjach ze specjalistami z pola różnych dziedzin artystycznych, z osobami i instytucjami związanymi ze sztuką i dziedzictwem kulturowym.

Firma Nielsen oferuje wyroby, które są żywą inspiracją dla wielu artystów, począwszy od fotografików, po specjalistów zajmujących się konserwacją sztuki oraz firmy zajmujące się oprawą prac. Uczelnie i instytucje z całego świata, to jedne z podmiotów współpracujących z firmą Nielsen. Instytucje te to Bibliotheque Nationale w Paryżu, British National Library w Londynie, Art Institute w Chicago, zaś uniwersytety -Columbia University w Nowym Jorku oraz Hebrew University w Jerozolimie.

Nielsen Polska to produkty tworzone dla potrzeb użytkowych i estetycznych klientów. Ramki drewniane, ramy do obrazów i oprawy innych prac artystycznych, to produkty o niepowtarzalnym stylu, charakterze oraz staranności wykonania.

Zarówno sztuka, jak i biznes to pola działania firmy Nielsen. Nielsen Bainbridge Group Home™ to oryginalne, uniwersalne rozwiązania, które przynoszą satysfakcję klientom oraz podobają się odbiorcom oprawianych dzieł. Firma Nielsen uważnie podąża za zmianami dotyczącymi trendów w branży, budując swoją ofertę najstosowniej do potrzeb klientów.

Firma stara się dbać o atrakcyjność elementów otaczającej nas przestrzeni miejskiej, tak by przestrzeń ta była ciekawsza i piękniejsza. Lokale pokroju biur, markowych salonów sprzedaży, centrów handlowych, galerii, muzeów, hoteli i restauracji to wnętrza, w których zastosowanie znajdują produkty firmy. Aby rzeczywistość nie była nudna i mało urozmaicona, warto zastosować w niej rozwiązania wypracowane doświadczeniem firmy Nielsen.

Zobacz też: Ramki drewniane | http://www.nielsenpolska.pl/ramki-drewniane/

VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0.0/10 (0 głosów)
VN:F [1.9.22_1171]
Oceny: 0 (wybrano z 0 głosów)